דלג על הניווט.
מחשבון משכנתא
מדריך משכנתאות ופורום

ייעוץ למשכנתא - לקחת ייעוץ עבור משכנתא

התחייבות למשכנתא זהו צעד גדול בחייהם של אנשים רבים מאחר ויש לו השפעה גדולה על חלוקת תקציב הבית. לקראת צעד זה גדול כגון זה יש צורך בתכנון פיננסי מקיף הן של החזר המשכנתא והן של משק הבית. בדיוק מסיבה זו קמו חברות ייעוץ משכנתא.
חברות לייעוץ משכנתא הן דבר חדש יחסית בארץ אך חברות כאלה קיימות כבר זמן מה בארה"ב ואף באירופה ואנשים רבים נעזרים בשירותיהם ביבשות אלו.

חברות אלו לייעוץ משכנתא מסייעות לאנשים רבים בתכנון התקציב עוד בטרם חותמים על ההלוואה. באמצעות ייעוץ משכנתא תוכלו לקבל תמונה מדויקת יותר של הסכום החודשי של החזר משכנתא בהתאם להכנסות שלכם ובהתאם להכנסות הצפויות בעתיד תוך התחשבות בהוצאות משק הבית. כמו כן, חברות אלו יכולות לסייע לכם בקביעת סכום ההלוואה המקסימאלי שכדאי לכם לקחת, בהתאם לנתונים שלכם.

חברות אלו יסייעו לכם לבחור גם את מסלול המשכנתא שהכי מתאים לכם כלומר תקבלו ייעוץ אודות מהו המסלול הטוב ביותר עבורכם – מבחינת שיעורי הריבית וסוגי ההצמדות.

במקרים מסוימים ונדירים חברות לייעוץ משכנתא ממליצות לא לקחת משכנתא במידה ועולה מן הנתונים כי אין ביכולתו של משק הבית לשאת משכנתא.

חברות אלו לייעוץ משכנתא אלו הן חברות עצמאיות ואינן תלויות בבנקים. בנוסף חברות אלו מתחייבות ללוות את נוטלי ההלוואות לאורך כל התהליך המתיש והחשוב של לקיחת הלוואת משכנתא.

אולי תתעניין גם בנושאים הבאים: