דלג על הניווט.
מחשבון משכנתא
מדריך משכנתאות ופורום

המילה משכנתא תמיד מעלה רגש לא כל כך חיובי. כסף רב, התנהלות כלכלית דחוקה – גם אם זהו רק ביטוח משכנתא, העניין לא יתקבל תמיד באהדה. לכן, חברות הפרסום מנסות להציג את המשכנתא ואת ביטוח המשכנתא באור יפה. תוכניות שותפים מאפשרות לפרסם ביטוחי משכנתא בצורה טבעית, מושכת וידידותית לכל גולש.

קודם כל – כמה מילים על תוכניות שותפים

שיטות שיווק באינטרנט יש היום למכביר. אבל מעטות מהן יעילות כמו תוכנית שותפים
. זו האפשרות 'לשדך' בצורה הטובה ביותר בין מפרסם לבין אדם שמקצה לו את שטח הפרסום, כמובן ברחבי הרשת. וזה לא עניין פשוט.

תוכניות שותפים שואפות להתאמה מלאה בין שני הצדדים, כדי לאפשר תוצאות אפקטיביות לכל פרסום. הרי פרסומת תפקידה לעורר את מי שנחשף אליה, לגרום לו לחשוב ובמקרה הטוב ביותר – לרכוש את המוצר. רשתות השותפים הוקמו כדי לעודד פרסומות כאלו, על ידי תשלום על פי פעולות של הגולש.

הייתה הקלקה? צפייה? רכישה? קבל כסף

זה מה שמבטיחות תכניות שותפים למי שיסכים לפרסם אצלו באתר, בבלוג או בפורום פרסומות ספציפיות. אותו אדם בעל פלטפורמת אינטרנט, מקבל פנייה ממפרסמים – אם ישירות או דרך חברות שמנהלות תוכניות כאלו.

בעל הפלטפורמה, ברגע שהסכים לעניין, מפנה באתר שלו מקום לפרסומת הזו ומאותו רגע מתחיל ה'אקשן' האמיתי: אם גולש יפעל בעקבות הפרסומת שראה באותו מקום, בעל הפלטפורמה יקבל כסף. אם לא, הוא לא יקבל דבר. שני הצדדים, המפרסם ובעל האתר, מסכמים ביניהם על אילו פעולות ישולם כסף – וכך אין צד שלא מרוויח.

אז איך זה משפיע על ביטוח משכנתא?

חברות פרסום רבות שוברות את הראש כיצד לפרסם את ענייני המשכנתא בצורה טבעית, מבלי להמאיס את המוצר על הלקוח. לצערנו, ברוב המקרים אנחנו נחשפים לפרסומות בעניין רק במקבצים בטלוויזיה וברדיו. ומה אנחנו עושים? מעבירים תחנה.

תוכניות שותפים מאפשרות לחברות הביטוח לעשות זאת בצורה יפה יותר, משום שהן מפנות את פרסום המוצר רק לאתרים שעוסקים בנושא. כך, כל פרסומת לא נתפסת כניסיון 'לדחוף' מוצר לגולש, אלא כעצה טובה ברגע הנכון.

זוהי שיטת פרסום ברשת שעובדת בצורה הטובה והיעילה ביותר שיש. כך, אם פרסומת על ביטוח המשכנתא תשולב בבלוג שעוסק בנושא רלוונטי – הוא יוכל לעזור לגולשים שמגיעים לאותו מקום ולהפנות אותם לאתר נוסף, שמציע בדיוק את המידע שחיפשו.

אילו אתרים יתאימו לפרסום ביטוח משכנתא במסגרת תוכניות שותפים?

זו השאלה החשובה באמת. היכן יפרסמו חברות שמציעות ביטוח משכנתא את מרכולתן? האפשרויות לכך רבות:

 • בלוג שעוסק בסוגיות בהן נתקלים זוגות צעירים
 • פורומים בנושא דיור
 • אתרים המעניקים עצות לגבי רכישת דירה חדשה
 • דפים ובהם מאמרים על שירותים שונים של חברות ביטוח
 • אלו כמובן רק חלק מהאפשרויות, כשיש עוד אינספור אפשרויות בהם תיתקלו לאורך הדרך.

  חפש חברות שמנהלות תוכניות שותפים

  אם אין לכם את הזמן, היכולת או החשק להתעסק בכל העניין בעצמכם, חפשו גופים אחראיים שיעשו זאת עבורכם. כיום פועלות חברות רבות שמנהלות תוכניות שותפים ומציעות לכם שירותים רבים בתחום.

  חברות כאלו יציעו לכם איתור של שטחי פרסום פוטנציאליים ורלוונטיים, ניהול של התשלומים המבוקשים ואף דיווח על כמות הלקוחות שפנו אליכם דרך המודעה. וזו השיטה הטובה ביותר לבצע תוכניות שותפים.

  אולי תתעניין גם בנושאים הבאים: